EN

Moderný komplex kancelárskych budov, ktorý je vstupnou bránou do štvrte Nové Nivy.

Apollo Business Centrer II bolo prvou stavbou, ktorá na Slovensku získala prestížny britský certifikát udržateľnosti - BREEAM. Tým dokázala svoj vysoký štandard poskytovaných služieb.
Zistiť viac

Charakteristika projektu

Výborná poloha, ľahká dopravná dostupnosť a všetko čo potrebujete na svoju prácu. Všetky základné služby, komfortné kancelárie a uprostred toho všetkého pokojné zelené atrium.

Projekt Apollo Business Center II je komplex kancelárskych budov, ktorý sa nachádza v rozvíjajúcom sa novom centre Bratislavy - na Nových Nivách. S prenajímateľnou plochou viac ako 81 000 m2 patrí medzi najväčšie v regióne. Naše skúsenosti s budovaním pracovných priestorov a poskytovaním služieb pre našich nájomníkov vytvárajú kombináciu, ktorá dovolí vašej spoločnosti rásť a fokusovať sa len na to, v čom ste dobrí.

Apollo Business Center II

Budova Typické podlažie Plocha budovy
A+B 2 734 m2 16 551 m2
C 1 052 m2 6 432 m2
D 1 593 m2 7 813 m2
E 858 / 1 372 m2 16 055 m2
Kancelárske priestory
vysokého štandardu
77 222 m2
prenajímateľná plocha
V centrálnej biznisovej
štvrti blízko centra
1 500 podzemných a 300 vonkajších
parkovacích miest

Vitajte v zóne

Nové Nivy sú prelomový ekosystém rodiaci sa na zrevitalizovanom “brownfielde” v lokalite Mlynských nív.

Vitajte v komunite korporácií, startupov, obyvateľov aj turistov, kde spolu tvoríme živé a moderné centrum mesta so všetkým, čo od neho čakáte.

Polyfunkčné projekty
v jednej ucelenej zóne
Revitalizácia niekdajšieho
„brownfieldu“
 na moderný downtown
Mestotvorné projekty ktoré
zabezpečia život v zóne 24 h denne
Nielen hardware (budovy, cesty), ale
aj “software”
 v jednej ucelenej zóne
Podpora pre komunitu a biznis
s cieľom podporovať inovácie a produktivitu

Firmy v zóne

Byť súčasťou Nových Nív je skvelý pocit.
Zistite to s nami

Štandard budovy

Služby concierge
Bike-sharing
Prirodzené vetranie
Tepelný komfort
Napájanie a kabeláž
Všetky druhy kabeláže, ktoré potrebujete na to, aby ste sa dokázali venovať svojej práci. Dátové rozvody, silnoprúd, slaboprúd, zbernicové systémy či podlahové krabice sú u nás samozrejmosť.
Podhľady a osvetlenie
Svetlo je jedným z hlavných kritérií efektívnej práce. Okrem prirodzeného svetla z veľkých okien sa o dostatok svetla starajú aj svietidlá kategórie II so 60° optikou prispôsobenou pre počítačové pracoviská.
Kúrenie, chladenie, vzduchotechnika
Overené riešenia rozvodov vzduchu zabezpečujúcich čerstvý a tepelne upravený vzduch vhodne dopĺňa možnosť vetrania z fasády. Ovládanie systému kúrenia a chladenia je zabezpečené jedným ovládačom v ľubovoľne zvolených celkoch.
Bezpečnosť
Je našou prioritou, aby ste sa u nás cítili bezpečne a zároveň, aby ste sa vedeli vy aj vaši kolegovia komfortne pohybovať všade, kde potrebujete. O vašu ochranu sa starajú bezpečnostné kamery, plášťová ochrana, elektronická protipožiarna signalizácia, ale aj strážna služba prítomná 24/7.

Kto sme

HB Reavis je medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov, ktorý navrhuje, buduje a spravuje miesta s dôrazom na udržateľnosť, well-being a produktivitu.

Naše budovy sú medzinárodne ocenené a vyznačujú sa centrálnou polohou s výbornou dostupnosťou, prístupom k dizajnu zameraným na ľudí s vysokými štandardmi udržateľnosti a inovácií, zameranými na služby pre klientov.

Pôsobíme v piatich krajinách: v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku a poskytli sme pracovné priestory už pre viac ako 75 000 ľudí. Od založenia spoločnosti HB Reavis v roku 1993 sme úspešne dodali viac ako 1,69 milióna m2 kancelárskych a obchodných priestorov. V súčasnosti spravujeme 640 000 m2 pracovných priestorov v hodnote 3 miliardy EUR.

O nás
66 500
Ľudí pracuje v našich projektoch
100 500
Návštevníkov denne v našich budovách
450
Klientov
1,5 mil. m2
Odovzdaných priestorov