EN

Priestor, ktorý pracuje pre vás. Na skvelej adrese, v pulzujúcej štvrti Nové Nivy.

Vitajte v projekte, ktorý ako prvý na Slovensku získal prestížny britský certifikát udržateľnosti BREEAM. Prinášame vám vysoký štandard poskytovaných služieb.
Zistiť viac

Toto je Apollo Business Center II

Výborná poloha, dobrá dopravná dostupnosť a všetko, čo potrebujete na efektívnu prácu. A uprostred toho pokojné zelené átrium.

Apollo Business Center II je komplexom kancelárskych budov, ktorý sa nachádza v novom centre Bratislavy - na Nových Nivách. S prenajímateľnou plochou viac ako 81 000 m2 patrí medzi najväčšie v regióne. Mix služieb vo vysokom štandarde, kompletná vybavenosť všetkých priestorov a vynikajúca poloha z neho robia vášho spojenca v biznise.

Apollo Business Center II

Budova Typické podlažie Plocha budovy
A+B 2 734 m2 16 551 m2
C 1 052 m2 6 432 m2
D 1 593 m2 7 813 m2
E 1270 m2 16 055 m2
Vysoký štandard
kancelárskych priestorov i služieb
Ready to Work
stačí prísť a začať pracovať
Prestížna budova
ocenená certifikátom BREEAM
1 500 podzemných a 300 vonkajších
parkovacích miest

Toto sú Nové Nivy

Vitajte v komunite korporácií, startupov, obyvateľov aj turistov. Na mieste, kde pulzuje život, kde sa rodia nové nápady, kde sa spájame a vzájomne podporujeme. A v neposlednom rade, kde váš biznis môže napredovať a rásť.

Lokalita Nové Nivy je ideálnym miestom na podnikanie i príjemné trávenie času. Tu vám naozaj nič nebude chýbať: len pár metrov od kancelárie nájdete zastávky MHD a centrum Nivy so zelenou strechou, množstvom obchodov, služieb a gastrozónou.

Polyfunkčné projekty
v jednej ucelenej zóne
Revitalizácia niekdajšieho
„brownfieldu“
 na moderný downtown
Mestotvorné projekty ktoré
zabezpečia život v zóne 24 h denne
Nielen hardware (budovy, cesty), ale
aj “software”
 v jednej ucelenej zóne
Podpora pre komunitu a biznis
s cieľom podporovať inovácie a produktivitu

Firmy v zóne

Byť súčasťou Nových Nív je skvelý pocit.
Zistite to s nami

Štandard budovy

Recepcia
Bezpečnosť
Prirodzené vetranie
Udržateľnosť
Wellbeing a produktivita
V lokalite Nové Nivy sa vždy niečo deje. Pridajte sa k niektorej zo športových aktivít ako joga či pilates alebo podporte váš wellbeing, napr. meditáciou. Navštívte aj rôzne špeciálne eventy ako barber show a ochutnávka kávy.
Bike Sharing
Na meeting mimo kancelárie sa môžete presunúť štýlovo, udržateľne a rýchlo. U nás nájdete bikesharing s flotilou skladacích bicyklov Brompton.
Zázemie pre cyklistov
Či už do práce prídete autom alebo na bicykli, všetky kolesá
sú u nás v suchu. Apollo Business Center II ponúka zázemie pre cyklistov a športovcov a cyklo-klietky pre bezpečné uloženie bicyklov.
Všetko pod palcom
More App je jedna appka na všetko, čo potrebujete: informácie o eventoch a aktivitách v zóne Nové Nivy, ale aj o službách priamo v budove. Užite si ešte príjemnejší pracovný deň.

Kto sme

HB Reavis je medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov, ktorý navrhuje, buduje a spravuje miesta s dôrazom na udržateľnosť, well-being a produktivitu.

Naše budovy sú medzinárodne ocenené a vyznačujú sa centrálnou polohou s výbornou dostupnosťou, prístupom k dizajnu zameraným na ľudí s vysokými štandardmi udržateľnosti a inovácií, zameranými na služby pre klientov.

Pôsobíme v piatich krajinách: v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku a poskytli sme pracovné priestory už pre viac ako 75 000 ľudí. Od založenia spoločnosti HB Reavis v roku 1993 sme úspešne dodali viac ako 1,69 milióna m2 kancelárskych a obchodných priestorov. V súčasnosti spravujeme 640 000 m2 pracovných priestorov v hodnote 3 miliardy EUR.

O nás